BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 10123465
nr 1012 3465
Plafond
Råglas, 20-tal, diameter: 70 ca
Kondition: nagg
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:18:54
2.600 kr
2.800 kr